موتور دومل

موتور اروپایی جاروبرقی های پاکتین را بهتر بشناسید

شرکت دومل (Domel) به عنوان شاخص‌ترین تولید کننده الکتروموتور و موتورهای جاروبرقی خانگی و صنعتی در جهان و اروپا شناخته می‌شود. این شرکت از سال ۱۹۴۶ در منطقه زلزنیکی Železniki واقع در کشور اسلوونی شروع به فعالیت نمود و در سال ۱۹۵۳ خط تولید الکتروموتورهای خود را راه اندازی کرد و تمرکز خود را بر روی تولید موتورهای الکتریکی گذاشت و یکسال بعد اولین نمونه موتورهای تولید خود را به بازار عرضه کرد. تا سال ۱۹۷۴ با نام ایسکرا ISKRA به فعالیت خود ادامه می داد تا اینکه در همان سال بهترین موتور جاروبرقی از نظر بازده ای را تولید نمود و این موفقیت جوازی برای ورود به بازار و صنعت آلمان شد و توانست خطهای تولید جاروبرقی در آلمان را تسخیر کند و عمده تولیدات این کارخانه را شرکت AEG آلمان سفارش داد و ارتباط این دو کمپانی مستحکم شد. در نهایت در سال ۱۹۹۲ به DOMEL تغییر نام داد و توانست تیراژ تولید خود را تا دو میلیون موتور جاروبرقی در سال برساند. در سال ۱۹۹۶ به سهام اروپا ملحق شد و در سال ۲۰۰۳ در جایگاه پیشگامان صنعت اروپا قرار گرفت و تاکنون بیشتر از پیش جایگاه خود را در این صنعت حفظ نموده است.

در حال حاضر برندهای مشهور لوازم خانگی سفارش دهنده های دائمی موتورهای Domel به عنوان موتور محصولات خود می‌باشد. از مهمترین آنها می‌توان به لیست زیر اشاره کرد:

۱- آ اِ گ (آلمان)

۲- بوش (آلمان)

۳- کارچر (آلمان)

۴- روبرت توماس (انگلیس)

۵- الکترولوکس (انگلیس)

۶- فیلیپس (هلند)

۷- مورفی ریچارد (انگلیس) و …

موتورهای شرکت Domel در ایران با عنوان‌های موتور آ اِ گِ (AEG) ، موتور آلمانی، موتور اروپایی و … معروف هستند.

قلب تپنده جاروبرقی‌های پاکتین از مدلهای نوین تولید شرکت Domel بوده که مستقیما و بدون واسطه از این شرکت خریداری می‌شود و دارای ۵ سال گارانتی می‌باشد و به لحاظ سابقه بیشترین درصد رضایتمندی مشتریان را به خود اختصاص داده است.

علاوه بر کیفیت موتور به لحاظ قدرت مکش بالا و صدای کم و استهلاک پایین، از خلاقیت‌های شرکت پاکتین استفاده از مدار الکترونیک راه اندازی نرم بوده که تجربه استفاده لذت بخشی را به هنگام کار با جاروبرقی به مصرف کننده می‌بخشد.

گواهینامه های پاکتین از شرکت Domel

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *